O nás

Vítáme Vás,

na stránkách chovatelské stanice CHiliad Stars, kterou máme zaregistrovanou od 1.11.2016.

Psi provázeli náš život už dlouhou řadu let, ale setkání s bíglem bylo osudové. Jako první u nás zakotvila CHillinka (CHiliad Star z Vrbové Lhoty). Byla to láska na první pohled a tak volba jména chovné stanice byla celkem jasná. CHillinka nám obrátila život naruby a díky ní, jsme tomuto plemeni naprosto propadly a rozhodly se jej chovat a nadále propagovat. V roce 2015 se nám podařilo úspěšně odchovat 5 nádherných a zdravých štěňátek. Otcem těchto štěníků je krásný a velmi úspěšný pes Kind Black Angel Perla Vltavy. Z tohoto vrhu u nás zůstala jedniná holčička, která dostala jméno Bindy. Bindy je naše sluníčko - stále v dobré náladě, stále akční a připravená něco dělat. Velké uspokojení nám přináší vidět naše psy pracovat, proto se věnujeme lovecké kynologii, Noseworku, sportovní kynologii a agility.

Všechno kolem štěňátek hodně prožíváme a užíváme si tento zázrak. Naše chovatelská stanice nikdy nebude množírnou a velkovýrobou štěňátek!!! A pokud se nám povede nakrýt a odchovat několik prcků, budou vymazlená a opečovávaná s láskou.

Jsou to hluboké zážitky, což plně pochopí asi jen ten, kdo to také prožil. Doufáme, že naše štěňátka přinesou radost do svých nových rodin a prožijí v nich spokojený život. Pro naše štěňátka hledáme odpovědné majitele, kteří vědí, že pejskovi nestačí ke spokojenosti jen kvalitní krmení, ale potřebuje společně prožívaný čas a hlavně hodně lásky. Pokud jsou s námi majitelé našich miminek v kontaktu, velmi nás to těší.

Lovecká kynologie
Lovecká kynologie
Coursing
Coursing
Geocashing
Geocashing
Agility
Agility
Nosework
Nosework
Koloběžka
Koloběžka
Výlety
Výlety
dog dancing
dog dancing